در چه شرایطی می توان کالای خریداری شده را تعویض کرده یا بازگرداند؟

رضایت مندی و آسودگی خاطر مشتریان از جمله اولویت های مهم این فروشگاه می باشد. لذا همواره میکوشیم تا با فراهم آوردن فضای مناسب جهت خرید و با تکیه بر اصل مشتری مداری ، کالاهای خریداری شده از این فروشگاه در شرایط ایده آل و مطلوب تحویل مشتری گردد. با این حال جهت رضایت حال مشتریان عزیز و ایجاد تجربه خوشایند از خرید آنلاین برای آنها شرایطی را در نظر گرفته ایم تا مشتریان بتوانند تحت شرایط خاصی کالای خریداری شده ی خود را به ما بازگردانند. تمامی کالاهای موجود در این فروشگاه دارای گارانتی بازگشت می باشند و شامل مهلت تست و بازگشت هفت روزه می شوند.

شرایط بازگشت :

 1. تمام کالاها قبل از گذراندن مراحل بسته بندی و ارسال توسط تیم کنترل بررسی می شوند. در نتیجه ، کالای دارای ایراد فنی و ظاهری به هیچ عنوان برای مشتری ارسال نمی گردد. با این حال اگر کالایی از لحاظ ظاهری ایراد داشت یا آثاری از ضربه خوردگی روی آن مشهود بود تا هفت روز پس از خرید ، می توانید با ما تماس بگیرید و کالای دارای ایراد را پست نمایید تا توسط کارشناسان بررسی شود. پس از بررسی محصول در صورتی که ادعای مشتری صحیح بوده و محصول دچار ایراد بوده باشد ، کالا را تعویض نموده و برای مشتری ارسال می نماییم.
 2. استفاده از سرویس تعویض یا بازگشت تنها در صورتی امکان پذیر است که محصول داخل جعبه و به همراه متعلقات برای ما ارسال گردد. لذا از مشتریان گرامی خواهشمندیم ، جعبه و بسته بندی محصولات را تا پایان هفت روز نزد خود نگهدارند و از دور انداختن آن جدا خودداری نمایند.
 3. برچسب زدن روی محصول یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته بندی یا جعبه محصول یا مخدوش  و پاره کردن جعبه محصول امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.
 4. ما سعی میکنیم اطلاعات فنی و امکانات هر محصول را با دقت در صفحه محصول وارد کنیم.لذا هیچکدام از اطلاعات محصول جنبه مشاوره ندارد و استناد به موارد تخصصی محصول در سایت دلیلی بر بازگشت کالا نمی باشد.
 5. اگر بسته بندی کالا به هر دلیل باز شده باشد و در صورت استفاده کردن از محصول امکان بازگشت کالا از بین می رود و شامل گارانتی نمی باشد.
 6. توجه داشته باشید که عکس محصولات داخل وبسایت جهت کمک به خرید مشتری بوده و امکان دارد در جزئیات با کالای ارسالی مغایرت داشته باشد.
 7. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت کالا بدون باز کردن بسته بندی وجود داشته باشد ، رسیدگی به در خواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اولیه و ارسال شده خود خارج نشده باشد و کاملا داخل بسته بندی باشد.
 8. کالای فروخته شده تنها در صورتی عودت داده می شود که مشخصات کالای ارسالی با سفارش مشتری مغایرت داشته باشد.
 9. هرگونه دخل و تصرف ، باز کردن بسته بندی اولیه ، پلمپ و یا برچسب ها و حتی نایلون وکیوم یا شرینگ امکان مرجوع کردن کالا را از بین خواهد برد.
 10. در صورتی که مشتری پس از دریافت کالا از خرید خود منصرف شود باید حداکثر تا 24 ساعت به ما اطلاع داده شود. در این صورت با استناد به بند های ۸ و ۹ ، بازگرداندن کالا پس از تایید کارشناسان امکان پذیر می باشد. (کالا باز نشده باشد – در شرایط اولیه خود و بصورت پلمپ باشد – به همراه ملزومات و متعلقات آن ارسال گردد).
 11. مسئولیت هرگونه ارسال و عودت کالا بدون هماهنگی با کارشناسان ، با خریدار می باشد.